oteviraci
kontakt,telefon,email
kde nas najdete
průkazy Modelového Světa
Medialni partner-Radio Krokodyl
Velikonoční vlak Velikonoční vlak v Modelovém Světě. V Modelovém Světě jsme pro Vás připravili velikonoční vlak plný vajíček, zajíčků ...
Jízda s RC Micro Rock Crawlerem Jízda s RC Micro Rock Crawlerem. Kromě RC autíčka a RC tanku můžete jako novinku vyzkoušet jízdu s Micro Rock Crawlerem. Jedná se o model v měřítku 1:24 firmy LOSI. Pro tento model jsem vybudovali speciální most a na dráhu přidali další překážky. Díky výkyvným nápravám překoná model i složité překážky. Fotky ze stavby mostu a video RC Crawleru naleznete ve fotogaleriích 32, 33 a 34.
Nalez letadle ze 2. sv. valky Nález letadla ze 2. světové války. Při výkopových pracech byly v Modelovém Světě nalezeny trosky havarovaného letadla ze 2. světové války .
Strasidelny dum Strašidelný dům v zábavním parku. V zábavním parku v Modelovém Světě, otevřeli pro návštěvníky Strašidelný dům. Pro všechny se stala jeho návštěva nezapomenutelným zážitkem .
RC tank Přijďte si vyzkoušet jízdu s RC tankem. Kromě RC autíček si můžete vyzkoušet ovládání RC tanku.
letni kino Letní kino Biják. Další atrakcí Modelového Světa je zcela funkční letní kino Biják. Promítání filmů probíhá celoročně a celodenně.
ufo UFO v Modelovém Světě. Na noční obloze nad Modelovým Světem byl zaznamenán přelet neidentifikovatelného objektu UFO. Ze zdrojů blízkých našemu pozorovateli.....
erb Její jasnost v Modelovém Světě. V pátek 31.8.2007 navštívila Modelový Svět Její jasnost Maria-Pia Kothbauer, Princezna z Lichtenštejnu a velvyslankyně lichtenštejnského knížectví v Rakousku s rodinou.
Dřevěné vláčky MAXIM
Obj.č.:50048
Výrobce: Maxim Enterprise
cena: 417 Kč


RC auto
Obj.č.:90122
Měřítko: 1:24
Výrobce: Graupner
cena: 2400 Kč
Provozovatel: DPS System s.r.o., Josefská 7, Brno 60200, IČO:25315552, DIČ:CZ25315552, Odpovědný vedoucí: ing. Vít Straka         Poslední  aktualizace:   6. dubna  2014